01.06 jest dla każdego dziecka dniem wyjątkowym. Również takim był dla podopiecznych Akademii Piłkarskiej Las Vegas rocznika 2008. Cała drużyna wraz z trenerem i rodzicami pojechała do Gdańska na stadion Energa aby wspomóc swoim dopingiem reprezentację Polski w meczu z Holandią.

Na miejscu czekały na wszystkich niesamowite emocje. Widok zapierający dech w piersiach na fantastyczny stadion Energa oraz atmosfera wielkiego widowiska sportowego, tłumy rozkrzyczanych kibiców, Mazurek Dąbrowskiego na ponad 40 tyś gardeł, nieustający doping oraz idące przez sektory fale.. No i to co dla wszystkich kibiców a szczególnie tych małych najważniejsze – Lewandowski, Milik , Krychowiak i pozostali piłkarze na żywo.

1kibice hol

Szkoda tylko że Polska nie wygrała, ale i tak przeżycia były ogromne!