Rocznik 2010 na meczu Polska – Litwa

Podopieczni Akademii Piłkarskiej Las Vegas Lechii Tomaszów Mazowiecki rocznika 2010 trenera Piotra Holaka oglądali z trybun ostatni mecz reprezentacji Polski przed wylotem na Mundial w Rosji. Dzieci wraz z opiekunami obejrzeli ciekawy mecz i wysokie zwycięstwo biało-czerwonych 4:0 nad Litwą.

Wyjazd podopiecznych Akademii LV na mecz towarzyski Orłów Adama Nawałki był możliwy dzięki uprzejmości sponsora generalnego Lechii – LV Bet Zakłady Bukmacherskie. Dzieci miały wejściówki na mecz całkowicie za darmo. Wszyscy doskonale się bawili i zapowiedzieli powrót na kolejne mecze Polaków już po powrocie z Mistrzostw Świata. W imieniu swoim i dzieci składamy serdecznie podziękowania firmie LV Bet Zakłady Bukmacherskie za możliwość przeżywania piłkarskich emocji z naszą reprezentacją.