Wysokie wygrane na zakończenie rocznika 2005 i 2006

Ostatnie mecze ligowe roczników 2005 i 2006 Akademii Piłkarskiej LV zakończyły się także wysokimi zwycięstwami naszych drużyn. Podopieczni Bartłomieja Jeske (r. 2006) w zeszłym tygodniu wygrali z Piotrcovią Piotrków Trybunalski 8:1. Na własnym boisku zdominowali grę przez większą część spotkania.

Tomaszowianie grali w składzie: Kardas,Czerzniewski – Nowakowski, Kwapiński, Bielejewski,Kugiel,Przygodzki-Gogol,Nawrocki (1),Żak (1), Szymański, Strzelecki, Koniuszaniec, Sidwa-Bogusławski (5),Pakuła

W minioną sobotę jedenastolatkowie rozbili na wyjeździe zespół z Mniszkowa 13:0! Lechia przewyższała swoich rówieśników spod Opoczna pod każdym względem, nie pozostawiając złudzeń, co do przebiegu gry.

Barw zielono-czerwonych bronili: Kardas- Kwapiński (1), Kugiel, Nowakowski (1), Bielejewski (1), Pakuła, Przygodzki- Żak(5), Sidwa(1), Skopek, Szymański,Gogol, Strzelecki (1), – Bogusławski (4), Kołodziejski.

W zeszły piątek rocznik 2005 rozegrał spotkanie z v-ce liderem z Piotrkowa. Zapowiadało się zatem ciekawe widowisko.

Mecz pokazał dominację tomaszowian. O gole nie było tak łatwo jak w ostatnich spotkaniach, ale mimo tego cztery razy piłka znalazła drogę do bramki AP Piotrków.

Lechia zasłużenie odniosła kolejne zwycięstwo, nie tracąc gola. Brawo!!

Nasza drużyna grała w składzie: Sadowski-Bąkowski, Darczyński(1), Kowalski, Mąkola, – Nowakowski, Trzeciecki, Stańczyk, Nawrocki K. (1), Nawrocki N., Piwowarski,Krawczyk- Rozwadowski (2), Polakowski

trener: Bartłomiej Jeske